2-portowy pneumatyczno-elektryczny pierścień ślizgowy DHS135-53-2Q
Krótki opis:
    2. Mały rozmiar i lekka waga
Szczegóły produktu
Tagi produktów
Opis pierścienia ślizgowego pneumatyczno-elektrycznego serii DHS135-53-2Q
Pierścień ślizgowy pneumatyczny elektryczny serii Ingiant DHS135-53-2Q o średnicy zewnętrznej 135 mm, składa się z 53 kanałów, 2A z 5 obwodów, materiał obudowy: stop aluminium, prędkość robocza: 0-300 obr./min, niewielkie rozmiary i niska waga.
Typowe zastosowania
Opis nazwy produktu
DHS135-2Q
1. Typ produktu: DH — pierścień ślizgowy elektryczny
2. Sposób montażu: S — pierścień ślizgowy wału pełnego; K — pierścień ślizgowy z otworem przelotowym
3. Średnica zewnętrzna: 135-135 mm
4.Liczba kanałów gazowych: 2Q-2 kanał pneumatyczny
Rysunek pierścienia ślizgowego pneumatyczno-elektrycznego DHS135-53-2Q
DHS135-53-2Q-1
Parametry techniczne pierścienia ślizgowego pneumatyczno-elektrycznego DHS135-53-2Q
Parametry kanału pneumatycznego
Liczba kanałów 2 Ring lub niestandardowy
Wątek interfejsu G3/8"
Otwór przepływowy Φ10
Średni Sprężone powietrze
Ciśnienie robocze 1,1 MPa
Prędkość robocza ≤30 obr./min
Temperatura pracy -30℃~+80℃
Technika elektryczna Mechaniczny techniczny
Liczba kanałów 53 pierścienie lub niestandardowe Zakres prędkości 0-300 obr./min
Prąd znamionowy 5 Obwód dla 2A Poziom ochrony IP51
Napięcie znamionowe 0-380 V AC/240 V DC Materiał konstrukcyjny stop aluminium
Zmiana rezystancji styku <10mΩ Wilgotność robocza <70%
Rezystancja izolacji 1000MΩ@1000VDC Materiał styku elektrycznego Metal szlachetny
Siła elektryczna 1500 V AC przy 50 Hz, 60 s, 1 mA
Temperatura pracy -20℃~+80℃